Misyonumuz

TEKNOTİQ güvenli alışveriş ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve günlük hayatlarında işlerine çok yarayacak teknolojik ürünler tanıştırıyoruz. Bu ürünleri seçmek için takdiri elbette sizlere bırakıyoruz. En son teknoloji ürünlerini takip eden TEKNOTİQ ekibi sizler için popüler ve trend ürünlerden seçtiği ürün yelpazesini sizlere güvenli ve güzel bir alışveriş deneyimi ile yaşatmayı görev biliyor. Hakkımızda sormak istediğiniz sorular olursa lütfen iletişim kurmaktan çekinmeyin.

TEKNOTİQ ekibi için en önemli olan unsur kuşku yok ki müşterilerimizin memnuniyetidir. Sizlerin bize güvenmesi ve alışveriş ile ortaya çıkacak mutluluğunuzu önemsiyoruz. Sizler için tasarladığımız Teknotiq.com’u beğenir ve arkadaşlarınızla paylaşmanız da bizleri mutlu edecektir. Hakkımızda daha fazla bilgiyi sosyal medya hesaplarımızdan bizlerle iletişim sağlayarak da öğrenebilirsiniz.

Değerlerimiz

Müşterilerimizin memnuniyeti en önemli değerimizdir. Teqnotiq.com’dan yapacağınız her alışveriş sonucunda sitemizden mutlu ayrılmanız ile içinizde en ufak bir şüphe olmamasını sağlamak bizim görevimiz. TEKNOTİQ ile dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Sizlerin güvenli bir alışveriş yapmasını sağlamak,  müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün seçimlerimizi belirlemek ve sizlerden gelecek yorum ve desteklerle büyümek en büyük değerimiz olacaktır…

Sayfamızın tasarımında emeği geçen WPDSGNR takımına teşekkür ederiz.

Blog S.S.S. Kargo & Teslimat

Hakkımızda – Neden Biz?

TEKNOTİQ ekibi çevrimiçi güvenli alışveriş yapmanızı kolaylaştırmak konusunda tutkuludur. Zamanınızı önemsiyoruz, böylece alışveriş deneyiminizi keyifli, kesintisiz ve sorunsuz hale getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

En düşük fiyatları sunmayı, sık sık promosyonlar yapmayı ve mevsimlik satışlar sunmayı taahhüt ediyoruz. Müşterilerimizle sıcak ve aktif ilişkiler kurmayı umuyoruz, böylece müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırmak için TEKNOTİQ ekibi olarak elimizden gelen her şeyi yapacak ve sizlerle sürekli diyalog halinde olacağız. Hakkımızda daha çok bilgi istiyorsanız bizlerle dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.