KARGO & TESLİMAT

Hali hazırda 200’den fazla ülkede ve dünyadaki adalarda faaliyet gösteren uluslararası kargo hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizim için hiçbir şey müşterilerimizden ve onlara hizmet sunmaktan daha önemli değil. Tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve dünyanın her yerine beklentilerin ötesinde bir hizmet sunmak için büyümeye devam edeceğiz.

Ürünlerimiz yurt dışından gelmektedir!

Kargo & Teslimat
Paketleri nasıl gönderiyorsunuz?

Çin’deki depomuzdan gelen paketler, ürünün ağırlığına ve boyutuna bağlı olarak ePacket veya EMS ile gönderilecektir. ABD depomuzdan gönderilen paketler USPS ile gönderilir.

Dünya çapında gönderim yapıyor musunuz?

Evet. Dünyada 200’den fazla ülkeye ücretsiz gönderim yapıyoruz. Ancak, gönderemediğimiz bazı yerler var. Bu ülkelerden birinde olursanız sizinle iletişim kuracağız.

Peki ya gümrük?

Ürününüz sevk edildikten sonra herhangi bir gümrük ücretinden sorumlu değiliz. Ürünlerimizi satın alarak, bir veya daha fazla paketin size gönderilebileceğini ve ülkenize geldiklerinde gümrük ücreti alabileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

Nakliye ne kadar sürer?

Tahmini nakliye süresi, bölgeye göre değişir ve yüksek talep nedeniyle 10 günden daha uzun olabilir. Bunlar bizim tahminlerimiz:

YER *Tahmini Teslimat Zamanları
Türkiye 15-60 İş günü
Amerika 10-60 İş günü
Kanada, Avrupa 10-60 İş günü
Avustralya, Yeni Zelanda 10-60 İş günü
Meksika, Orta Amerika, Güney Amerika 15-60 İş günü
İngiltere 10-60 İş günü
İsviçre 10-60 İş günü
* Bu, 2-5 günlük işlem süremizi içermez.
Takip bilgisi sağlıyor musunuz?

Evet, sipariş verdikten sonra takip bilgilerinizi içeren bir e-posta alacaksınız, ancak bazen ücretsiz gönderim takibi mümkün olmuyor.

Takip bilgisinde “şu anda mevcut bilgi yok” diyor.

Bazı nakliye şirketleri için, izleme bilgilerinin sistemde güncellenmesi 2-5 iş günü sürer.

Eşyalarım tek bir pakette mi gönderilecek?

Lojistik nedenlerden dolayı, aynı satın alma işleminde eşyalar, kombine gönderim belirtmiş olsanız bile, bazen ayrı paketlerde gönderilir.

Başka sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

Ana Sayfaya Dön