E-Ticaret ve güvenli alışveriş, Teknotiq güvenli mi?

E-Ticaret, ticaretin dijital ortamda online olarak yapılması kavramıdır. Teknotiq olarak sayfamızı ve verilerinizi güvende tutmak için en etkin koruma ve güvenlik tedbirlerini almaktayız!!!

Sitemizde kullanılan güvenlik teknolojileri

İlk olarak sitemiz SSL (Secure Sockets Layer) sitemini tüm sayfalarında istisnasız kullanmaktadır. Sistemimizde Güvenlik Duvarı(WAF) (Wordfence Sistemi) siz değerli müşterilerin güvenliğini sağlamaktadır.

Biz ödeme yöntemleri için Garanti Bankası’ni tercih ettik, Garanti Bankası’nın 3D Secure hizmeti ve GarantiPay hizmeti ile çalışan ödeme sistemlerimiz yine sizlerin güvenliğini ön plana çıkarıyor…

Aklınıza takılan varsa…

E-Ticaret işleminizde merak ettiğiniz veya sormak istediğiniz tüm sorular için bizlerle her zaman iletişim kurabilir gördüğünüz problemleri bizlere bildirebilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular sayfamıza göz atabilirsiniz… Sizlerin güvenliği için her zaman güncellemeler ve yeni güvenlik metodlarını takip ediyoruz. Sitemizdeki ŞARTLAR & KOŞULLAR, GİZLİLİK POLİTİKAMIZ, ÜRÜN İADE VE GERİ ÖDEME POLİTİKASI bölümlerini okuyabilirsiniz. Bizlere güvendiğiniz için teşekkür ederiz. İyi Alışverişler.