E-Ticaret ve güvenli alışveriş, Teknotiq güvenli mi?

E-Ticaret, ticaretin dijital ortamda online olarak yapılması kavramıdır. Teknotiq olarak sayfamızı ve verilerinizi güvende tutmak için en etkin koruma ve güvenlik tedbirlerini almaktayız!!!

Teknotiq Güvenilir mi? Biz sizler için tüm güvenlik önlemlerini aldık… Ayrıca bizler için siz değerli müşterilerimizin alışveriş deneyimi ve güvenliği en önemli unsur. Her işlemimizi yasal koşullar altında yapmaktayız. Bizlere dilediğiniz zaman herhangi bir soru ile ulaşabilirsiniz… Sizlerin Teknotiq güvenilir mi? sorunuza aşşağıda aldığımız önlemleri belirttik.

Teknotiq
Is Teknotiq Safe? 2 &Bull; Teknotiq

SSL GÜVELİ

En önemli hususlardan biri E-Ticaret sitesinin SSL (Secure Sockets Layer) olmasıdır. SSL’in açılımı Secure Sockets Layer (güvenli giriş katmanı) dır. SSL, server ile alıcı iletişimi esnasında verilerin şifrelenerek yapılması işlemidir. En bilinen kullanımı ise, web sitesindeki veri alışverişi esnasında, server ile internet tarayıcısı arasındaki iletişimi şifrelenmesidir.

Teknotiq

3D Secure

3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir.

Teknotiq
Is Teknotiq Safe? 6 &Bull; Teknotiq

WORDFENCE

Bir Web uygulama güvenlik duvarı (WAF), veri paketlerini bir Web uygulamasına veya Web uygulamasına giderken izleyen, filtreleyen veya engelleyen bir güvenlik duvarıdır.

Teknotiq

Sitemizde kullanılan güvenlik teknolojileri

İlk olarak sitemiz SSL (Secure Sockets Layer) sitemini tüm sayfalarında istisnasız kullanmaktadır. Sistemimizde Güvenlik Duvarı(WAF) (Wordfence Sistemi) siz değerli müşterilerin güvenliğini sağlamaktadır.

Biz ödeme yöntemleri için Garanti Bankası’ni tercih ettik, Garanti Bankası’nın 3D Secure hizmeti ve GarantiPay hizmeti ile çalışan ödeme sistemlerimiz yine sizlerin güvenliğini ön plana çıkarıyor…

Teknotiq
Aklınıza takılan varsa…

E-Ticaret işleminizde merak ettiğiniz veya sormak istediğiniz tüm sorular için bizlerle her zaman iletişim kurabilir gördüğünüz problemleri bizlere bildirebilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular sayfamıza göz atabilirsiniz… Sizlerin güvenliği için her zaman güncellemeler ve yeni güvenlik metodlarını takip ediyoruz. Sitemizdeki ŞARTLAR & KOŞULLAR, GİZLİLİK POLİTİKAMIZ, ÜRÜN İADE VE GERİ ÖDEME POLİTİKASI bölümlerini okuyabilirsiniz. Bizlere güvendiğiniz için teşekkür ederiz. İyi Alışverişler.