Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S.

Müşterilerimizden çok sayıda gelen sorulardan bazılarını sizler için burada topladık… En çok merak edilen soruların cevaplarını Sıkça Sorulan Sorular kısmımızda rahatça bulabilir… Bu soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz!

Ana Sayfa İletişim Ödeme Yöntemleri

Sorunuzun cevabını bulmaya çalışalım.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzde en çok karşılaştığımız soruların başında gelen ürün nasıl aranır?

Herhangi bir sayfanın üst kısmındaki Arama Çubuğuna ürün adını veya anahtar sözcüğü girerek ürünleri arayın. Genel bir açıklama girmeye çalışın. Ne kadar çok anahtar kelime kullanırsanız, sonuç sayfasında o kadar az ürün elde edersiniz. İlgilendiğiniz ürünü bulduğunuzda, daha fazla ayrıntı için ürün adına veya ürün resmine tıklamanız yeterlidir.

Ürünlerimiz siz siparişi verdikten sonra yurt dışındaki üreticilerimize anında iletilir… Üreticimiz 5-10 gün içerisinde ürünü kargoya verir. Kargoların size ulaşması 30-60 arasında sürmektedir.

Üreticimiz ürününüzü kargoya verdiği anda sistemimiz size otomatik olarak Tracking ID ( Uluslararası Takip Numarası) içeren bir mail yollar… İster sitemizin Sipariş Takip sayfasından isterseniz de PTT Kargo Takip sitesinden ürününüzü takip edebilirsiniz!

Diğer bir Sıkça Sorulan Sorular sorusu ise Nakliye masrafları nasıl hesaplanır?

Nakliye masrafları, nakliye yöntemine (hava, deniz veya kara) ve ürün ağırlığına / hacmine göre hesaplanır. Farklı nakliye şirketleri farklı oranlara sahiptir, bu nedenle hangisinin en uygun ve ekonomik olduğunu kontrol etmek ve karşılaştırmak en iyisidir. Nakliye ücretlerinin nasıl hesaplandığı ile ilgili daha fazla bilgi için, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Kargo & Teslimat bölümümüze de bir göz atmak isteyebilirsiniz!

Alıcı Koruması, alıcıların web sitemizde güvenle alışveriş yapmalarını sağlayan bir dizi garantidir.

Ne zaman korunuyorsunuz?

  • Sipariş ettiğiniz ürün, satıcı tarafından vaat edilen sürede ulaşmadı.
  • Aldığınız ürün açıklandığı gibi değildi.
  • Aldığınız orijinal olduğu garanti edilen ürün sahte ise.